Welkom bij de BGV

De BijbelGespreksVereniging (BGV) komt in het winterseizoen 1 keer per 2 weken op maandagavond van 20.00-21.30 uur bij elkaar in de Opstandingskerk. Voor de Bijbelstudies maken we gebruik van Bijbelstudieboekjes. Aankomend seizoen zullen we de eerste helft van het jaar het Focus-boekje gebruiken. We zijn een kleine vereniging waardoor het mogelijk is om in de gesprekken snel op een persoonlijker niveau te komen. Ben je, bent u, aan het overwegen om aankomend seizoen naar een kring of vereniging te gaan? Dan nodigen we je/u van harte uit om bij ons te komen kijken. We beginnen D.V. 17 september. Onze vereniging is gemengd, dus zowel mannen als vrouwen zijn welkom, en een leeftijdsgrens kennen we niet.
Wie vooraf graag meer info wil, kan contact opnemen via 06-10721927.

Artboard facebook google+ instagram linkedin maps pinterest twitter vimeo youtube world