Welkom bij de BGV!

BijbelGespreksVereniging

De BijbelGespreksVereniging (BGV) komt in het winterseizoen 1 keer per 2 weken op maandagavond van 20.00-21.30 uur bij elkaar in de Opstandingskerk. Voor de Bijbelstudies maken we gebruik van Bijbelstudieboekjes. Aankomend seizoen hopen we o.a. het boekje ‘Filippenzen, Brief aan hemelburgers’ van ds. H. Russcher te behandelen.

We zijn een kleine vereniging waardoor het eenvoudig mogelijk is om in de gesprekken op een persoonlijk niveau te komen.

Aan het overwegen om het a.s. winterseizoen naar een kring of vereniging te gaan? Graag nodigen we je/u van harte uit om (vrijblijvend) bij ons aan te schuiven. De eerste avond is D.V. 23 september. Onze vereniging is gemengd: mannen en vrouwen, jongeren en ouderen, dus voel je/u welkom! Wie vooraf graag meer info wil, kan contact opnemen via 06-10721927.

Artboard facebook google+ instagram linkedin maps pinterest twitter vimeo youtube world