Jonge vrouwenkring ‘Joy!’ steekt handen uit de mouwen bij Diaconessenhuis Amerongen

Joy en Diaconessen Amerongen

Op zaterdag 23 februari 2019 trok een deel van de leden van jonge vrouwenkring ‘Joy!’ naar Amerongen om hand en spandiensten te verrichten bij het Zendings-Diaconessenhuis Bethanië in Amerongen. In de afgelopen jaren is het aantal Nederlandse diaconessen (en de activiteiten die zij uitvoeren) flink afgenomen, waardoor nu nog slechts zeven diaconessen in Bethanië wonen. Het gebouw wordt daarmee te groot, dus het is verkocht aan een andere partij. Uiteraard is een eindschoonmaak belangrijk voor een goede oplevering… en daar kwamen de dames van Joy! om de hoek! Vanaf zomer 2019 zullen onze gemeenteleden Dirk-Jan en Eline Visser met hun kinderen onderdeel gaan uitmaken van de nieuwe leefgemeenschap die in Amerongen gecreëerd wordt met de diaconessen.

Zowel de diaconessen als de Joy!-leden kijken terug op een erg geslaagde dag!

Artboard facebook google+ instagram linkedin maps pinterest twitter vimeo youtube world